Skontaktuj się z nami
tel.: (32) 790 95 96, biuro@mojtlumacz.eu

tel.: (32) 790 95 96
biuro@mojtlumacz.eu

Znajdujesz się tutaj: Biuro tłumaczeń Mój Tłumacz > Nasz zespół > Małgorzata Olczyk

Małgorzata Olczyk

O mnie

Jestem niezależnym tłumaczem j. francuskiego a moje doświadczenie w tej dziedzinie to ponad 10 lat. Od kilku lat mieszkam we Francji, gdzie stały kontakt z kulturą oraz nieustanna obserwacja zmian języka pozwoliły mi zdobyć ugruntowaną wiedzę niezwykle ważną w pracy tłumacza. Oprócz tego, zajmuję się nauczaniem języka francuskiego z ramienia Institut de Formation International z Avignon oraz wyszukiwaniem i nawiązywaniem kontaktów pomiędzy firmami polskimi i partnerami francuskimi.

Kwalifikacje i doświadczenie

Jestem absolwentką filologii romańskiej na Uniwersytecie Łódzkim, francuskiej Szkoły Wyższej Turystyki i Hotelarstwa Tunon oraz Międzynarodowej Szkoły J. Angielskiego w Marsylii. Oferuję tłumaczenia pisemne i ustne w kombinacji: francuski>angielski>polski oraz polski>francuski. Do tej pory miałam przyjemność wykonywać tłumaczenia dla instytucji publicznych (Prefektura Policji, Francuska Żandarmeria Narodowa, Zakład Zasiłków Rodzinnych, ZUS, Instytut Migracyjny, Urząd Pracy, Urzędy Skarbowe itd.), firm (Bureau Veritas, Decathlon, Moscatelli Michelin, Lactalis, Kingspan, Centrum Nuklearne Cadarache, Afnor, Saur polska, Budimex, Energetyka Łódź, Hutchinson i wiele innych), agencji tłumaczeń jak i klientów indywidualnych.

Zainteresowania

Poza językiem francuskim interesuję się kinematografią i szeroko rozumianą kulturą krajów frankofońskich. W wolnych chwilach uczę się nowych języków, w tym języka migowego. Moją pasją jest ogród i uprawa nietypowych roślin. Zamiłowanie do języków bardzo ułatwia mi realizowanie mojej chyba największej pasji, jaką są podróże. Przynależność do społeczności tłumaczy: ProZ.com.

Specjalizacja:

Specjalizuję się głównie w tłumaczeniach technicznych, z racji kilkunastoletniej pracy, jako tłumacz etatowy w sektorze budownictwa, ale równie chętnie przekładam teksty literackie i marketingowe.  Inne dziedziny, w których się specjalizuje to: motoryzacja, hotelarstwo i turystyka, mechanika, elektryka i inżynieria przemysłowa, ochrona środowiska, przemysł żywieniowy, przemysł odzieżowy, kosmetologia i medycyna. 

Nasi klienci:
Biuro tłumaczeń Mój Tłumacz
Biuro tłumaczeń Mój Tłumacz
Biuro tłumaczeń Mój Tłumacz
Biuro tłumaczeń Mój Tłumacz
Biuro tłumaczeń Mój Tłumacz
Biuro tłumaczeń Mój Tłumacz
Biuro tłumaczeń Mój Tłumacz
Biuro tłumaczeń Mój Tłumacz
Biuro tłumaczeń Mój Tłumacz
Biuro tłumaczeń Mój Tłumacz
Biuro tłumaczeń Mój Tłumacz
Biuro tłumaczeń Mój Tłumacz
© Biuro tłumaczeń Mój Tłumacz - 2014. Projekt i wykonanie - Freeline.

Płatności obsługuje
dotpay
Płatności online
Rozliczenia kartą kredytową i e-przelewem
przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum
Rozliczeniowego Dotpay
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij