Skontaktuj się z nami
tel.: (32) 790 95 96, biuro@mojtlumacz.eu

tel.: (32) 790 95 96
biuro@mojtlumacz.eu

Znajdujesz się tutaj: Biuro tłumaczeń Mój Tłumacz > Nasz zespół

Nasz zespół

 

Jeżeli szukają Państwo profesjonalnego tłumaczenia dokumentów to trafiliście doskonale!

Oferujemy szeroki wachlarz usług, już dziś możecie Państwo skorzystać z różnych rodzajów tłumaczeń: przysięgłe, zwykłe czy też specjalistyczne (medyczne, techniczne, prawnicze, tłumaczenie stron internetowych itp.). Wszystko to dopasowane do Państwa indywidualnych potrzeb.

Biuro Mój Tłumacz powstało ponad trzy lata temu i przez ten czas mieliśmy okazję pracować przy dużych jak i małych zleceniach. Pozwoliło nam to zdobyć wiele cennego doświadczenia. Gwarantujemy Państwu najwyższą, jakość usług, która poparta jest pozytywnymi opiniami naszych stałych i powracających klientów Podejmujemy się zleceń zarówno dla przedsiębiorstw, instytucji jak i osób prywatnych. Zajmujemy się tłumaczeniami z oraz na większości języków świata. Współpracujemy tylko i wyłącznie z profesjonalistami w swoim zawodzie. W wypadku większości języków europejskich oraz azjatyckich oferujemy możliwość korekty tekstów przez native speakerów. Darmową wycenę przesłanych do nas, w godzinach pracy biura, zleceń wykonujemy maksymalnie w ciągu 60 minut.

Naszym priorytetem jest indywidualne podejście do każdego klienta, które pozwala na stworzenie usługi najwyższej, jakości, a także zrealizowanie w pełni wymogów stawianych nam przez naszych kontrahentów. Zespół biura tworzą osoby o najwyższych kwalifikacjach, które są bardzo oddane swojej pracy. Zaangażowanie, wiedza oraz specjalizacje współpracujących z nami tłumaczy pozwalają nam na wykonywanie zleceń w ekspresowym tempie, nie tracąc na ich wartości!

Doświadczenie, precyzja, wykwalifikowany i efektywny zespół oraz obsługa klienta na wysokim poziomie- to połączenie daje doskonałe efekty. Przekonajcie się Państwo sami, w jaki sposób pracujemy!

Zachęcamy do zaznajomienia się z naszą szczegółową ofertą, a także skontaktowania się z nami za pośrednictwem telefonu lub wiadomości e-mailowej. Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony i zapraszamy do współpracy.

 

Nasi klienci:
Biuro tłumaczeń Mój Tłumacz
Biuro tłumaczeń Mój Tłumacz
Biuro tłumaczeń Mój Tłumacz
Biuro tłumaczeń Mój Tłumacz
Biuro tłumaczeń Mój Tłumacz
Biuro tłumaczeń Mój Tłumacz
Biuro tłumaczeń Mój Tłumacz
Biuro tłumaczeń Mój Tłumacz
Biuro tłumaczeń Mój Tłumacz
Biuro tłumaczeń Mój Tłumacz
Biuro tłumaczeń Mój Tłumacz
Biuro tłumaczeń Mój Tłumacz
© Biuro tłumaczeń Mój Tłumacz - 2014. Projekt i wykonanie - Freeline.

Płatności obsługuje
dotpay
Płatności online
Rozliczenia kartą kredytową i e-przelewem
przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum
Rozliczeniowego Dotpay
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij