Skontaktuj się z nami
tel.: (32) 790 95 96, biuro@mojtlumacz.eu

tel.: (32) 790 95 96
biuro@mojtlumacz.eu

Znajdujesz się tutaj: Biuro tłumaczeń Mój Tłumacz > Rodzaje tłumaczeń

Rodzaje tłumaczeń

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty tłumaczeń zwykłych, przysięgłych, specjalistycznych, a także stron internetowych. Dokumenty do tłumaczenia możesz wysłać za pośrednictwem specjalnego formularza lub wiadomości e-mailowej na adres biuro@mojtlumacz.eu. Istnieje również możliwość przesłania dokumentów poprzez faks na numer +48 700 70 39. Postaramy się Państwu udzielić możliwe najszybszej odpowiedzi oraz wyceny, termin realizacji zlecenia ustalany jest indywidualnie z naszym konsultantem. Dokładamy wszelkich starań, aby klienci byli w pełni zadowoleni ze świadczonych przez nas usług oraz jakości tłumaczeń.

 Europejczyk może prowadzić biznes poza granicami swojego państwa, chociażby dzięki sieci i sklepom internetowym może poruszać się swobodnie między granicami nie tylko w Unii Europejskiej czy strefie Schengen. Jednak dalej nie występuje  język uniwersalny. Mimo wydawałoby się, powszechnej znajomości angielskiego, ludzie używają  także wielu innych języków, szczególnie ze względu na to, że Europa jest najbardziej zróżnicowanymym  językowo regionem naszej planety.  Zniesienie fizycznych wzmogło kontakty handlowe, polityczne i społeczne między państwami członkowskimi.  Kultury różnych krajów się przenikają , ludzie podróżują i komunikują się by poznawać obyczaje i języki. 

Tłumaczenia w dwudziestym pierwszym wieku stały się rzeczą powszechną, nawet nie wiemy, kiedy będziemy potrzebować usług profesjonalnego tłumacza, jeśli sami nie znamy języka. Umożliwia on pokonanie bariery lingwistycznej w pewny i profesjonalny sposób, bez  stresu wynikającego z niepewności, czy druga strona nas zrozumie. 

Tłumaczenia przysięgłe

W tym przypadku tłumaczenie musi zostać wykonane przez tłumacza przysięgłego, który jest wpisany do rejestru tłumaczy przysięgłych oraz posiada specjalne uprawnienia. W tego typu tłumaczeniu długość strony jest regulowana przez przepisy Ministerstwa Sprawiedliwości. Prawnie wyznaczona strona rozliczeniowa to 1125 znaków ze spacjami.

więcej »
Tłumaczenia zwykłe

Ten rodzaj tłumaczeń nie wymaga pracy tłumacza przysięgłego. Obejmuje on zakresem korespondencję prywatną, teksty zamieszczane na stronach internetowych, artykuły, regulaminy czy umowy. Zazwyczaj wykorzystywane są one na użytek własny. Jego odmianą są również tłumaczenia specjalistyczne.

więcej »
Tłumaczenia specjalistyczne

Ten rodzaj zaliczamy również do tłumaczeń zwykłych, które nie wymagają pracy tłumacza przysięgłego. Są to specjalistyczne tłumaczenia zaawansowanych tekstów z różnych dziedzin, takich jak na przykład informatyka, prawo, finanse, budownictwo, medycyna, biotechnologia czy chemia. 

więcej »
Tłumaczenia medyczne

Tłumaczenia medyczne są specyficzną odmianą tłumaczeń specjalistycznych. Wymagają nie tylko zaangażowania lingwisty czy filologa, lecz również lekarza lub eksperta około medycznego (pielęgniarz, fizjoterapeuta, specjalista do spraw zdrowia publicznego).

więcej »
Tłumaczenia korespondencji

Tłumaczenia tego typu są głownie skierowane do sektora biznesowego. Poczta elektroniczna jest podstawowym narzędziem komunikacji w większości współczesnych firm. Dotyczy to zarówno korespondencji wewnętrznej, jak też z kontrahentami w kraju i za granicą. 

więcej »
Tłumaczenia stron internetowych

Proponujemy Państwu także kompleksowe tłumaczenie stron internetowych, jest to usługa mająca na celu zwiększenie atrakcyjności Twojej witryny WWW, a także dotarcie do klientów na całym świecie.

więcej »
Nasi klienci:
Biuro tłumaczeń Mój Tłumacz
Biuro tłumaczeń Mój Tłumacz
Biuro tłumaczeń Mój Tłumacz
Biuro tłumaczeń Mój Tłumacz
Biuro tłumaczeń Mój Tłumacz
Biuro tłumaczeń Mój Tłumacz
Biuro tłumaczeń Mój Tłumacz
Biuro tłumaczeń Mój Tłumacz
Biuro tłumaczeń Mój Tłumacz
Biuro tłumaczeń Mój Tłumacz
Biuro tłumaczeń Mój Tłumacz
Biuro tłumaczeń Mój Tłumacz
© Biuro tłumaczeń Mój Tłumacz - 2014. Projekt i wykonanie - Freeline.

Płatności obsługuje
dotpay
Płatności online
Rozliczenia kartą kredytową i e-przelewem
przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum
Rozliczeniowego Dotpay
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij