Skontaktuj się z nami
tel.: (32) 790 95 96, biuro@mojtlumacz.eu

tel.: (32) 790 95 96
biuro@mojtlumacz.eu

Znajdujesz się tutaj: Biuro tłumaczeń Mój Tłumacz > Tłumaczenia

Tłumaczenia

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty tłumaczeń z języka polskiego na języki obce oraz na język polski z języków obcych. Nasza specjalnością są języki, takie jak angielski, francuski, niemiecki, portugalski, hiszpański, rosyjski, czeski czy arabski. Tłumaczymy również na prawie każdy inny język Europejski, Azjatycki i nie tylko. Chcąc przesłać dokumenty do tłumaczenia polecamy skorzystanie z formularza darmowej wyceny, wiadomości e-mailowej lub faksu na numer +48 700 70 39. Prosimy o przesyłanie plików w formacie .doc, .pdf lub skanów.

Angielski

Język angielski jest naszą mocną stroną. Oferujemy Państwu profesjonalne tłumaczenia przysięgłe, specjalistyczne oraz zwykłe. Jeżeli jesteś zainteresowany skorzystaniem z naszej oferty zapraszamy do kontaktu poprzez specjalny formularz darmowej wyceny lub pocztę e-mailową.

więcej »
Arabski

Oferujemy Państwu tłumaczenia zwykłe, techniczne, prawnicze, korespondencji biznesowej a także stron internetowych we współczesnym języku arabskim MSA (Modern Standard Arabic). Zapraszamy do kontaktu z nami w celu indywidualnej i darmowej wyceny.

więcej »
Bośniacki

Tłumacze pracujący w naszej firmie zajmują się tłumaczeniami z języka bośniackiego tekstów zwykłych, jak i specjalistycznych  a ponadto stron internetowych. Zapraszamy do skontaktowania się z nami telefonicznie lub droga mailową.

więcej »
Bułgarski

Są Państwo w posiadaniu pisma urzędowego lub tekstu specjalistycznego w języku bułgarskim i szukają Państwo firmy zajmującej się tłumaczeniami? Serdecznie zapraszamy  do zapoznania się z naszą ofertą. Nasi doświadczeni tłumacze i native speakerzy w krótkim czasie i w rozsądnej cenie przetłumaczą je dla Państwa.

więcej »
Chorwacki

Jeśli szukają Państwo firmy, która szybko i rzetelnie przetłumaczyłaby  pismo urzędowe lub tekst specjalistyczny w języku chorwackim, proponujemy zapoznanie się z naszą ofertą. Pracujący dla nas native speakerzy i tłumacze z wieloletnim doświadczeniem w krótkim czasie i w przystępnej cenie przetłumaczą je dla Państwa.

więcej »
Czeski

Wykonujemy wszelkie tłumaczenia z języka czeskiego oraz na czeski. Specjalizujemy się w tłumaczeniach przysięgłych oraz zwykłych (medycznych, prawniczych, technicznych, korespondencji itp.). Jeżeli są  Państwo zainteresowani naszą ofertą tłumaczeń z języka czeskiego oraz na czeski – zapraszamy do kontaktu.

więcej »
Duński

Szukają Państwo kogoś, kto przetłumaczyłby  pismo urzędowe lub tekst specjalistyczny w języku duńskim? Prosimy o zapoznanie się  z prezentowaną przez nas ofertą. Nasz zespół to doświadczeni tłumacze i native speakerzy, którzy w krótkim czasie i w przystępnej cenie przetłumaczą teksty  techniczne, prawnicze i medyczne, a także korespondencję biznesową oraz strony internetowe.

więcej »
Francuski

Stawiamy na sprawdzone tłumaczenia z języka francuskiego oraz wysoką jakość oferowanych usług. Przetłumaczymy dla Państwa pisma urzędowe, dokumenty, teksty specjalistyczne czy strony internetowe. Oferujemy usługi native speakerów. Proponujemy rzetelnie wykonane tłumaczenie, konkurencyjne ceny oraz krótki termin realizacji zlecenia.

więcej »
Grecki

Nasza firma oferuje tłumaczenia tekstów zwykłych oraz specjalistycznych (technicznych, prawniczych, medycznych), pism urzędowych oraz stron internetowych, w języku greckim. Istniej tez możliwość tłumaczenia korespondencji handlowej. Twoje zlecenie zostanie szybko i rzetelnie wykonane przez pracujących dla nas native speakerów i tłumaczy z wieloletnim doświadczeniem.

więcej »
Hiszpański

Proponujemy rzetelnie i dokładnie wykonane tłumaczenia, które będą w zupełności odpowiadać Państwa oczekiwaniom. W naszej ofercie tłumaczeń z języka hiszpańskiego  stawiamy  na sprawdzone rozwiązania i  najlepsze wzory. Więcej szczegółów można znaleźć w zakładce Oferta

więcej »
Łotewski

Grupa naszych doświadczonych tłumaczy i native speakerów oferuje  tłumaczenia korespondencji biznesowej oraz stron internetowych w języku łotewskim. Przetłumaczą dla Państwa również wszystkie rodzaje tekstów, od zwykłych po specjalistyczne, techniczne, medyczne, czy prawnicze. W celu ustalenia szczegółów zlecenia prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. 

więcej »
Japoński

Pracujący dla nas tłumacze zajmują się tłumaczeniem tekstów zwykłych i specjalistycznych z języka japońskiego. Ponadto w ofercie naszej firmy znajdziesz tłumaczenia korespondencji biznesowej oraz stron internetowych. W razie jakichkolwiek pytań można skontaktować się z nami telefonicznie lub drogą mailową.

więcej »
Litewski

Nasza firma proponuje bogatą ofertę tłumaczeń korespondencji biznesowej oraz stron internetowych, jak również tekstów zwykłych, specjalistycznych i przysięgłych. Zapewniamy wykonane w bardzo krótkim czasie, ale przede wszystkim sprawdzone i rzetelne tłumaczenia z języka litewskiego. W celu ustalenia szczegółów zlecenia prosimy o kontakt telefoniczny lub przez e-mail.

więcej »
Mołdawski

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo tłumaczenia pism urzędowych, tekstów zwykłych oraz specjalistycznych (technicznych, prawniczych, medycznych), stron internetowych, czy korespondencji biznesowej w języku mołdawskim. Pracujący dla nas native speakerzy i tłumacze z wieloletnim doświadczeniem szybko i rzetelnie wykonają Państwa zlecenie. 

więcej »
Niemiecki

Potrzebują państwo tłumaczenia  CV na język niemiecki? Zapraszamy do skorzystania z naszej rozbudowanej oferty tłumaczeń zwykłych, specjalistycznych oraz przysięgłym. Zachęcamy do skontaktowania się z nami za pośrednictwem telefonu lub poczty elektronicznej w celu ustalenia szczegółów zlecenia.

więcej »
Norweski

Podejmujemy się wszelkich tłumaczeń w języku norweskim. Naszą specjalnością są tłumaczenia przysięgłe i zwykłe (np. medyczne, techniczne, prawnicze), stron internetowych oraz korespondencji biurowej. Nasi tłumacze powierzone im zadania wykonują szybko i rzetelnie, w niewygórowanej cenie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z prezentowaną przez nas ofertą.

więcej »
Rosyjski

Rosyjski staje się coraz popularniejszym językiem w Polsce. Jeżeli potrzebują Państwo przetłumaczyć pismo urzędowe lub tekst specjalistyczny to proszę  zapoznać się  z naszą ofertą. Zespół doświadczonych tłumaczy dołoży wszelkich starań, aby byli państwo zadowoleni z jakości wykonanej usługi. 

więcej »
Rumuński

Oferujemy  zwykłe, techniczne, medyczne i przysięgłe tłumaczenia tekstów w języku rumuńskim. Nasi doświadczeni tłumacze i native speakerzy to także specjaliści w tłumaczeniu korespondencji biznesowej oraz stron internetowych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Nasza firma daje gwarancję szybko i rzetelnie wykonanego tłumaczenia.

więcej »
Serbski

Serbski jest kolejnym językiem, którego tłumaczenia oferuje nasza firma. Przetłumaczymy wszelkie teksty zwykłe, techniczne, prawnicze, przysięgłe oraz medyczne, jak również korespondencję biznesową czy strony internetowe. Nasz zespół chętnie odpowie na wszystkie Państwa pytania podczas rozmowy telefonicznej lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. 

więcej »
Szwedzki

Potrzebują Państwo zwykłego lub przysięgłego, medycznego, lub technicznego tłumaczenia z języka szwedzkiego? Proponujemy wybór solidnie wykonanego tłumaczenia, które z pewnością będzie odpowiadać Państwa oczekiwaniom. Tłumaczenie korespondencji biurowej oraz stron internetowych również znajduje się w ofercie naszej firmy. Na wszelkie pytania odpowiemy mailowo lub telefonicznie.

więcej »
Słowacki

Słowacki to kolejny język, w którym tłumaczenia oferuje nasza firma. Przetłumaczymy dla Państwa wszystko – od tekstów zwykłych, poprzez techniczne, prawnicze i medyczne, aż po korespondencję biznesową czy strony internetowe. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania podczas rozmowy telefonicznej lub za pośrednictwem wiadomości e-mail. 

więcej »
Słoweński

Szybkość i rzetelność wykonania zlecenia to priorytety w naszej firmie. Jeśli więc szukają Państwo kogoś, kto przetłumaczyłby  tekst specjalistyczny lub pismo urzędowe w języku słoweńskim, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Przetłumaczymy  nie tylko korespondencję biznesową, ale również strony internetowe oraz teksty zwykłe, przysięgłe, techniczne, prawnicze, czy medyczne.

więcej »
Ukraiński

Nasza firma proponuje skorzystanie z bogatej oferty tłumaczeń zwykłych i specjalistycznych, jak również korespondencji biznesowej oraz stron internetowych. Nasze tłumaczenia w języku ukraińskm, są nie tylko sprawdzone i rzetelne, ale również wykonywane w bardzo krótkim czasie. W celu ustalenia szczegółów zlecenia zapraszamy do skontaktowania się z nami telefonicznie lub poprzez e-mail.

więcej »
Węgierski

Jeśli szukają Państwo kogoś, kto przetłumaczyłby  pismo urzędowe lub tekst specjalistyczny w języku węgierskim, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszej firmy. Pracujący u nas native speakerzy i tłumacze z wieloletnim doświadczeniem błyskawicznie i w przystępnej cenie przetłumaczą  teksty zwykłe jak i specjalistyczne.

więcej »
Nasi klienci:
Biuro tłumaczeń Mój Tłumacz
Biuro tłumaczeń Mój Tłumacz
Biuro tłumaczeń Mój Tłumacz
Biuro tłumaczeń Mój Tłumacz
Biuro tłumaczeń Mój Tłumacz
Biuro tłumaczeń Mój Tłumacz
Biuro tłumaczeń Mój Tłumacz
Biuro tłumaczeń Mój Tłumacz
Biuro tłumaczeń Mój Tłumacz
Biuro tłumaczeń Mój Tłumacz
Biuro tłumaczeń Mój Tłumacz
Biuro tłumaczeń Mój Tłumacz
© Biuro tłumaczeń Mój Tłumacz - 2014. Projekt i wykonanie - Freeline.

Płatności obsługuje
dotpay
Płatności online
Rozliczenia kartą kredytową i e-przelewem
przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum
Rozliczeniowego Dotpay
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij